KURUMSAL

İletişim

hasudem 14 Nisan 2017

HASUDEM ORGANİZASYON

hasudem 05 Nisan 2017

Düğün, davet, kokteyl, açılış, toplantı, doğum günü, lansman… aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonda “müziğe” ihtiyaç duyduğunuz her anda Hasudem Müzik Organizasyon yanınızda. Karşılama Grupları, Orkestralar, İlahi Grubu, Mehter Takımı ve daha birçok hizmetimizi sizlere sunmak için hazırda bekliyoruz.

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sonrasını bize bırakın…

FASIL EKİBİ

Kanun, keman, ud ve klarnet gibi enstrümanlardan oluşan fasıl ekibimiz Türk Sanat Müziğinin en beğenilen eserleriyle; özel gün ve gecelerinizde hoş bir sada bırakır.

MEHTER TAKIMI

hasudem 05 Nisan 2017

Düğün - Sünnet - Açılış - Şenlik - Özel Günlerinize
Mehter Takımı Temin Edilir.

Milletçe benimsediğimiz, yaşayıp yaşattığımız milli ve manevi değerlerimiz vardır. Bu değerlerimizden birisi de ŞANLI MEHTERANIMIZDIR.

Hasudem Müzik Evi olarak düğünlerde, sünnetlerde, açılışlarda, şenliklerde, özel günlerinizde Mehter Takımı temin edilmektedir. Mehter Takımlarımız profesyonel ve eğitimli olup, özel kıyafetleri ile siz değerli müşterilerimize istenilen sayılarda ekip halinde organize edilmektedir.

Mehter Takımı, Osmanlı ordusunda asker olarak görev alan askeri bandolarından biridir. Farsça mihter kelimesinden türemiştir. Bu kelimenin ulu, şanlı ve hür gibi anlamları vardır. Mehter Takımları uzun yıllar boyunca cenk meydanlarında askerlerimize coşku dolu ve heyecan verici marşlar ile eşlik etmiş ve onları vatan uğruna, gerekirse can vererek zafer kazanmaya teşvik etmiştir.

Hasudem Müzik Evi

Manisanın Turgutlu ilçesinde faaliyet gösteren Hasudem Müzik Evi - Müzik Organizasyonu, Zurna İmalatı, Ney Yapım Merkezi, Mehter Takımı Malzemeleri, Müzik Kursları, İlahi ve Fasıl Grubu

İLETİŞİM

  • Adres : Altay Mah. Sevinç Sok. No:15 Turgutlu/Manisa
  • Email : info@hasudem.com
  • Cep : 0 534 958 67 50