Mehter Takımı Kiralama

01 Mart 2018 3222 İzleme

Mehter Takımı Kiralama

Milletçe benimsediğimiz, yaşayıp yaşattığımız milli ve manevi değerlerimiz vardır. Bu değerlerimizden birisi de ŞANLI MEHTERANIMIZDIR.

Hasudem Müzik Evi olarak düğünlerde, sünnetlerde, açılışlarda, şenliklerde, özel günlerinizde Mehter Takımı temin edilmektedir. Mehter Takımlarımız profesyonel ve eğitimli olup, özel kıyafetleri ile siz değerli müşterilerimize istenilen sayılarda ekip halinde organize edilmektedir.

Mehter Takımı, Osmanlı ordusunda asker olarak görev alan askeri bandolarından biridir. Farsça mihter kelimesinden türemiştir. Bu kelimenin ulu, şanlı ve hür gibi anlamları vardır. Mehter Takımları uzun yıllar boyunca cenk meydanlarında askerlerimize coşku dolu ve heyecan verici marşlar ile eşlik etmiş ve onları vatan uğruna, gerekirse can vererek zafer kazanmaya teşvik etmiştir.

Coşkusuz olmaz değil mi? Hele ki "Haydi Ya Allah!" dendikten sonra o gelen gümbür gümbür ses, geçmişimizin gücünü hissetmek ve bir Osmanlı havasında organizasyon yaşamak, misafirlerinize duyurmak için mehteran takımını gümbür gümbür getiriyoruz.

Turgutlu Mehter Kiralama Fiyatları

Düğün Organizasyonu, sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu, asker uğurlama, konser ve özel günlerinizde Turgutlu Mehter Kiralama hizmetimizden fiyat almadan karar vermeyin Hasudem Müzik Evi Mehter Takımı fiyatlarını öğrenmek için Whatsapp hattımızla direkt irtibata geçebilir veya Online iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Whatsapp +90 534 958 67 50

HASUDEM ORGANİZASYON


Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama

Düğün - Sünnet - Açılış - Şenlik - Özel Günlerinize Mehter Takımı Temin Edilir. Devamını Oku
Hasudem Orkestra

Hasudem Orkestra

Hasudem Müzik evi tüm düğün, davet ve kutlamalarınızda profesyonel müzik hizmeti sunar. Devamını Oku
Hasudem İlahi Grubu

Hasudem İlahi Grubu

Hasudem İlahi ve Fasıl Grubu; Düğün, Davet ve Kutlamalarınızda profesyonel ekibiyle hazırdır. Devamını Oku
  • 1
Hasudem Müzik Evi

Manisanın Turgutlu ilçesinde faaliyet gösteren Hasudem Müzik Evi - Müzik Organizasyonu, Zurna İmalatı, Ney Yapım Merkezi, Mehter Takımı Malzemeleri, Müzik Kursları, İlahi ve Fasıl Grubu

İLETİŞİM

  • Adres : Altay Mah. Sevinç Sok. No:15 Turgutlu/Manisa
  • Email : info@hasudem.com
  • Cep : 0 534 958 67 50
Tıkla Ara
Whatsapp